Nowy 308 GTi by Peugeot Sport

showroom

NOWY PEUGEOT 308 GTi by PEUGEOT SPORT

od 139 900 PLN

od 113 740 PLN

Nowy PEUGEOT 308 GTi by PEUGEOT SPORT doskonale łączy dynamikę z bezpieczeństwem dzięki rozwiązaniu PEUGEOT i-Cockpit®, Pakietowi Sport, usługom online i systemom wspomagającym prowadzenie.

PEUGEOT i-COCKPIT®, NOWA JAKOŚĆ PROWADZENIA

/image/14/6/peugeot-308gti-2017-449-fr.291146.jpg

OBUDŹ ZMYSŁY

Rozgość się we wnętrzu tego niepowtarzalnego samochodu. Unikalne rozwiązanie PEUGEOT i-Cockpit® ułatwi realizację każdego wyzwania. Usiądź za kompaktową kierownicą z wbudowanymi przełącznikami i oddaj kontrolę Twoim zmysłom. Intuicyjny ekran dotykowy i zegary w polu widzenia drogi dostarczą Ci wszelkich potrzebnych informacji.   
Ciesz się wyjątkowymi, intensywnymi doznaniami dzięki sportowym funkcjom Pakietu Sport i systemowi ESP, który można całkowicie wyłączyć. Korzystaj z nagłośnienia najwyższej jakości, które zapewnia Pakiet Hi-fi Denoni.

/image/14/5/peugeot-308gti-2015-147-fr.291145.jpg

INTENSYWNE DOZNANIA

Parametry Pakietu Sport zostały dobrane tak, aby maksymalnie zwiększyć przyjemność z jazdy. Naciśnij przycisk SPORT na konsoli centralnej i zobacz, jak kolor podświetlenia zestawu wskaźników zmienia się z białego na czerwony. Korzystaj z dodatkowych informacji (wskaźnik poziomu mocy, ciśnienia doładowania, przeciążenia wzdłużnego i poprzecznego), ciesz się wzmocnionym odgłosem silnika (przez system audio) i zmień charakterystykę pracy pedału przyspieszenia.

USŁUGI ONLINE

/image/14/4/peugeot-308gti-0905js-421.291144.jpg

W 100% cyfrowy świat rozwiązania PEUGEOT i-Cockpit® oferuje dostęp do usług online najnowszej generacji.


Pozwól się prowadzić nawigacji Peugeot Connect NAV 3D online, przekazującej informacje w czasie rzeczywistym za pośrednictwem ekranu dotykowego. Korzystaj z funkcji Mirror Screen Triple Playi, która otwiera przed Tobą świat usług online.

OBUDŹ ZMYSŁY

Nowy PEUGEOT 308 GTi by PEUGEOT SPORT to uniwersalny samochód, który doskonale sprawdza się w ruchu miejskim i na trasie dzięki licznym systemom wspomagającym prowadzenie (wyposażenie opcjonalne), dbającym o bezpieczeństwo i pomagającym w manewrach.

  • Pakiet Safety: system aktywnego monitorowania pasa ruchu, system wykrywania zmęczenia kierowcy, system Smartbeam, system monitorowania ograniczeń prędkości.
  • Pakiet Side Safety: Park Assist (system automatycznego parkowania samochodu równolegle i prostopadle), system aktywnego monitorowania martwego polai VisioPark 1.

SYSTEM MONITOROWANIA OGRANICZEŃ PRĘDKOŚCI

i

Wielofunkcyjna kamera rozpoznaje znaki ograniczeń prędkości i ostrzega kierowcę, wyświetlając komunikat na zestawie wskaźników. Wykryte ograniczenie można ustawić jako prędkość zadaną w tempomacie i ograniczniku prędkości, jeżeli są włączone. 

SYSTEM AKTYWNEGO MONITOROWANIA PASA RUCHU

i

System ostrzega kierowcę, gdy samochód przekroczy białą linię pasa bez włączonego kierunkowskazu. Dźwiękowe i wizualne ostrzeżenie jest szczególnie przydatne w momentach dekoncentracji i zmęczenia kierowcy. System może automatycznie skorygować trajektorię samochodu − gdy kierowca nie zareaguje, układ skręci w przeciwną stronę, by powrócić na właściwy tor.  

SYSTEM AKTYWNEGO MONITOROWANIA MARTWEGO POLA

i

4 czujniki z przodu i z tyłu Nowego PEUGEOT 308 GTi by PEUGEOT SPORT monitorują przestrzeń wokół samochodu i wykrywają obecność innego pojazdu w martwym polu. W odpowiednim lusterku bocznym lub na zestawie wskaźników zapala się dioda informująca o zagrożeniu.  


System ma również funkcję automatycznej korekcji toru jazdyi, gdy kierowca z włączonym kierunkowskazem zjeżdża w stronę innego pojazdu. Układ kierowniczy skoryguje trajektorię samochodu, by uniknąć kolizji.