PPD Gama

PEUGEOT 308 GTi by Peugeot Sport

od 132 900 PLN

DESIGN WNĘTRZA

Wnętrze 308 GTi by PEUGEOT SPORT, zaprojektowane przez pasjonatów dla miłośników mocnych wrażeń, przywodzi na myśl atmosferę wyścigów, obiecując intensywne emocje w czasie jazdy.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I WYCZYNOWY CHARAKTER GTi

/image/42/5/peugeot_308gti_2015_138_fr-960x460.84425.jpg

Wnętrze 308 GTi by PEUGEOT SPORT, wykończone łącznie z podsufitką materiałami w barwie antracytu, jest utrzymane w sportowym klimacie. Dążąc do osiągnięcia najwyższej jakości, szczególną uwagę poświęcono starannemu dopracowaniu wszystkich elementów. W pokrytej miękkim tworzywem desce rozdzielczej, jak i w wykończonej skórą licową kierownicy wykorzystano materiały szlachetnych gatunków, co przyczynia się do jeszcze większej przyjemności prowadzenia samochodu.

Kubełkowe fotele, pokryte połączeniem ekologicznej skóry, alcantary i tapicerki materiałowej, zapewniają wzorcowe trzymanie boczne, dając kierowcy poczucie jedności z samochodem i pewność manewrów w nawet ekstremalnych sytuacjach.

KABINA DLA PRAWDZIWYCH PASJONATÓW

Wiele elementów wnętrza 308 GTi by PEUGEOT SPORT przywołuje na myśl sportowe dziedzictwo GTiCzerwonymi przeszyciami zaakcentowano deskę rozdzielczą, tapicerkę foteli, panele drzwiowe, osłonę dźwigni zmiany biegów oraz dywaniki podłogowe.

Dopełnieniem tej stylistyki jest pokryta skórą licową kierownica. W jej dolnej części umieszczono logo GTi, a u góry czerwone oznaczenie punktu środkowego. Listwę progową, sygnowaną logo PEUGEOT SPORT by GTi, wykonano z aluminium, podobnie jak nakładki na pedały, oparcie dla stopy i gałkę dźwigni zmiany biegów.

PEUGEOT i-Cockpit®

/image/43/0/peugeot_308gti_1506js070-633x400.84430.jpg

Naturalnie ergonomiczne rozwiązania, oferowane w systemie PEUGEOT i-Cockpit® pozwalają prowadzić samochód w sposób bezpieczny i intuicyjny, co ma kluczowe znaczenie w przypadku auta dysponującego tak dużym potencjałem mocy i tak ekstremalnymi osiągami.

Koncepcję PEUGEOT i-Cockpit® składającą się z ekranu dotykowego, zegarów w polu widzenia drogi dopełnia kompaktowa kierownica. To rozwiązanie pozwala na zajęcie optymalnej pozycji za kierownicą. Takie stanowisko kierowcy w połączeniu ze zmodyfikowanym układem zawieszenia daje w efekcie ekstremalnie sportowe wrażenia z jazdy.

/image/43/1/peugeot_308gti_2015_020-286x310.84431.jpg

WYSOKO UMIESZCZONE ZEGARY

Wysoko umieszczone zegary podają informacje w bezpośrednim polu widzenia kierowcy, dzięki czemu nie musi on tracić z oczu drogi. Tło zegarów zdobi motyw szachownicy, pomiędzy nimi umieszczono centralny wyświetlacz, z napisem powitalnym „GTi”.

/image/43/2/peugeot_308gti_1506js042-286x310.84432.jpg

KOMPAKTOWA KIEROWNICA

Kompaktowa kierownica o wymiarach 351 mm x 329 mm, wykończona skórą licową, pozwala na pewny chwyt i idealną precyzję prowadzenia. Niczym przeniesiona z gokartu pozwala na optymalny chwyt i nie wymaga przekładania rąk w szybko pokonywanych zakrętach. Co więcej, rozstaw dłoni jest wygodniejszy i nie męczy podczas codziennej jazdy, a na torze pozwala urywać dziesiąte sekund w każdym kolejnym zakręcie. W jej dolnej części umieszczono logo GTi, w górnej – czerwone oznaczenie punktu środkowego, aby ułatwić dynamiczną jazdę.

/image/43/3/peugeot_308gti_1506js076-286x310.84433.jpg

EKRAN DOTYKOWY

Idealnie wkomponowany w pokrytą miękkim tworzywem deskę rozdzielczą duży ekran dotykowy 9,7’’, z interfejsem Redline, stanowi trzeci element koncepcji PEUGEOT i-Cockpit®. Niezwykle intuicyjny w obsłudze, ułatwia dostęp do nawigacji, radia i klimatyzacji oraz innych funkcji samochodu.

FOTELE

Sportowe kubełkowe fotele, pokryte skórą ekologiczną i alcantarą, ozdobione logo PEUGEOT SPORT, gwarantują doskonałe podparcie boczne, umożliwiając lepsze wyczucie samochodu i drogi w każdej sytuacji.