Gama Peugeot

Jak się upewnić, który samochód wybrać i mieć pewność, że dokonało się właściwego wyboru? Peugeot prezentuje szeroki zakres modeli. Od kompaktowych hatchback'ów, przez przestronne kombi do rodzinnych SUV'ów.

Samochody miejskie i kompaktowe

Bez względu na to, czy jedziesz do pracy, na zakupy czy spotkać się z przyjaciółmi, nasze samochody sprawią, że miejskie wypady staną się przyjemnym, bezproblemowym doświadczeniem.

Samochody kombi

Modele kombi Marki PEUGEOT to praktyczność, której oczekujesz w codziennym życiu. Świetnie nadają się do różnych celów – odwieziesz nimi dzieci do szkoły, zrobisz zakupy w supermarkecie i pojedziesz na spotkanie biznesowe. Wszechstronność to podstawowa cecha każdego z naszych luksusowo wykończonych kombi.

Ekonomiczne i małe samochody

Wartościowe rzeczy kryją się czasem w niewielkich opakowaniach! Mimo niewielkich wymiarów, nasze miejskie samochody są wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym prowadzenie staje się przyjemnością.

SUV i Crossovery

Gama crossoverów Marki PEUGEOT to dowód na to, że styl może iść w parze z praktycznością. To kompaktowe, ale przestronne samochody. Solidne, a przy tym luksusowe.

Komfortowe i duże vany

Brakuje miejsca dla powiększającej się rodziny? Twoja praca wymaga większego, bardziej pojemnego samochodu? Odpowiedź to 7- i 9-miejscowe vany Marki PEUGEOT, które spełnią oczekiwania biznesu i dużych rodzin.

Minivany na wyjątkowe okazje

Gdy rodzina się powiększa, samochód szybko wypełnia się fotelikami i nosidełkami, nie wspominając o bagażu. Czas odzyskać przestrzeń z pomocą gamy minivanów Marki PEUGEOT.