Nowy SUV PEUGEOT 3008 dla zwycięzcy narciarskiego szaleństwa

car of the year

Puchar Zakopanego to cztery dni zawodów, w trzech głównych ośrodkach narciarskich Zakopanego. Cykl rozpocznie się dwudniowym maratonem (14-15 stycznia 2017 r.) na stoku Polana Szymoszkowa. Trzecia edycja Pucharu zaplanowana jest na 18 lutego 2017 r. na jednej z najbardziej rozpoznawalnych narciarskich gór Polski – Kasprowym Wierchu. Prawdopodobnie po tym etapie znani już będą faworyci do wielkiego finału, który odbędzie się 25 lutego 2017 r. na jednym z najbardziej stromych zakopiańskich stoków – Harenda.

Każdy zawodnik może wygrać nagrodę główną – PEUGEOT 3008, który został stworzony w odpowiedzi na oczekiwania wymagających klientów, poszukujących nowych doznań i możliwości wyróżnienia się. Nowy SUV dysponuje mocnymi atutami – spektakularnym PEUGEOT i-Cockpit® najnowszej generacji, przykuwającym wzrok designem, zoptymalizowaną konstrukcją i zaawansowanym technologicznie wyposażeniem. Nowy SUV PEUGEOT 3008 ma ambicję zdobycia liczącej się pozycji na rynku. Jednocześnie staje się symbolem nowej gamy SUV-ów marki.

Puchar Zakopanego adresowany jest do amatorów, którzy nigdy wcześniej nie startowali zawodniczo, jak również do tych, którzy zaprzestali profesjonalnej jazdy.

Szczegóły dotyczące zawodów znajdują się na stronie http://www.zakopane.pl/puchar-zakopanego/4-puchar-zakopanego-w-narciarstwie-alpejskim-2016-2017