PEUGEOT 308 pomyślnie przeszedł test!

Test Peugeot 308 dobiegł końca! Od 10 października redakcja autoswiat.pl jeździła Lwem non stop na trasie Warszawa-Toruń Warszawa. Peugeot 308 PureTech z 3-cylindrowym silnikiem benzynowym 1.2 turbo 130 KM pokonał w tym czasie zaplanowane 25 tys. km. Test zakończył się wielkim sukcesem.

Po przeglądzie technicznym i zmianie opon na zimowe, 308-ka przejedzie jeszcze 30 tys. km w normalnych warunkach (jazda miejska i pozamiejska). Zobacz jak kompaktowy Lew sobie poradził. 

Szczegóły testu na stronie: http://peugeot-media.pl/aktualnosc/808

Kanał Peugeot Polska na YouTube w nowej odsłonie!

Mamy dla Was jeszcze więcej materiałów video. Ekskluzywne wywiady, relacje z niezwykłych wydarzeń, a wkrótce - najnowsze modele Peugeot! Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

PEUGEOT 308 bierze udział w bezprecedensowym teście

308-non stop przez 25 tys km

10 października 2016 r. redakcja tygodnika motoryzacyjnego Auto Świat rozpoczyna test polegający na jeździe non stop na dystansie 25 tys. km PEUGEOT 308 1,2 PureTech o mocy 130 KM. Będzie to pierwszy tego rodzaju test przeprowadzony w Polsce. Odbędzie się na trasie Warszawa-Toruń-Warszawa, autostradami A2 oraz A1.

Peugeot liderem obsługi ASO

Peugeot liderem ASO

W piątek, 23 września 2016 r., podczas czwartej konferencji motoryzacyjnej TNS Polska „Znikający punkt” zostały wręczone Klucze Jakości – nagrody za najlepszą obsługę klienta w ASO, przyznane na podstawie badania TNS Garage Quality Check 2016.

PEUGEOT Polska partnerem wydarzenia French Touch

Projekt French Touch ma na celu propagowanie francuskiego „know-how”, którego wspaniałym przykładem jest marka PEUGEOT szczycąca się ponad 200 letnią historią. PEUGEOT oferuje swoim klientom unikalne doznania za kierownicą, bezkompromisową jakość i rasowy design, dzięki którym jazda każdym PEUGEOT staje się źródłem wyjątkowych emocji.

Peugeot gratuluje polskim zawodnikom zdobycia 39 medali!

fot. polskieradio.pl

Za nami kolejne dni zmagań paraolimpijczyków w Rio.

Ceremonia otwarcia XV Letnich Igrzysk Paraolimpijskich

Przed nami ceremonia otwarcia XV Igrzysk Paraolimpijskich

fot. polskieradio.pl

Peugeot kibicuje polskim zawodnikom na igrzyskach

fot. polskieradio.pl

Grupa PSA publikuje pierwsze wyniki pomiarów zużycia paliwa

PEUGEOT i ATP ogłosiły rozpoczęcie globalnej współpracy

Stanowisko Grupy PSA dotyczące emisji zanieczyszczeń

Peugeot na Poznań Motor Show 2015