PROMOCJE

NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE ZE ŚWIATA PEUGEOT

Najświeższe informacje, najciekawsze wiadomości, najnowsze wydarzenia ze świata Peugeot i nie tylko. Bądź zawsze na bieżąco.

#PRASÓWKAPEUGEOT

prasówka

Bonjour!

Przygotujcie sobie gorącą kawę. #PrasówkaPeugeot już czeka. Oto najświeższe informacje ze świata lwa:

prasówka

Międzynarodowe jury podczas gali w Stuttgarcie zadecydowało: tytuł Silnika Roku 2017 w kategorii silników benzynowych o pojemności od 1,0 do 1,4 l po raz trzeci z rzędu zdobył silnik PureTech, stosowany w samochodach Grupy PSA! Sprawdź, co znalazło szczególne uznanie w oczach ekspertów!

Zobacz artykuł

prasówka

Nie mogło być inaczej. Tomasz Chodkiewicz, Dyrektor Sprzedaży do firm Grupy PSA, zdobył prestiżowy tytuł „Osobowość flotowa” przyznany w Plebiscycie Fleet Derby! Gratulujemy!

Zobacz artykuł

prasówka

Tytuł International Engine of the Year to nie jedyne wyróżnienie dla Grupy PSA – trzycylindrowy silnik PureTech został najlepszym produktem w kategorii – Ekologia w Plebiscycie Fleet Derby! W całym plebiscycie oddano łącznie ponad 76 tysięcy ważnych głosów.

Zobacz artykuł

prasówka

Nowy Peugeot 308 zadebiutuje we wrześniu, a już teraz wzbudza spore zainteresowanie. Czy słusznie? Zdecydowanie tak! Przeczytaj, jak ocenili go dziennikarze znanego serwisu motoryzacyjnego.

Zobacz artykuł

prasówka

Na koniec ciekawostka – Peugeot planuje podbój Czarnego Lądu wraz ze swoim najnowszym pick-upem! Samochód trafi na wybrane rynki – przede wszystkim afrykańskie - już we wrześniu tego roku. Zobacz, jak się prezentuje!

Zobacz artykuł

Jeśli znaleźliście ciekawe informacje ze świata Peugeot, podzielcie się nimi w komentarzach: https://www.facebook.com/PeugeotPolska

Życzymy udanego tygodnia! Zespół Peugeot Polska.

NOWY SUV PEUGEOT 3008

Nowy Peugeot 3008 ujawnia swoją siłę i charakter. To SUV łączący solidności i elegancje. Na pokładzie nowego Peugeot 3008 wyruszaj w świat technologii i ciesz się z jazdy.

SUV PEUGEOT 2008

/image/14/4/2008.13144.jpg
/image/15/2/2008-4.13152.jpg

ZOBOWIĄZANIE PEUGEOT

/image/61/6/peugeot_208_2015_612_fr.12616.jpg

DĄŻENIE DO BEZKOMPROMISOWEJ JAKOŚCI

Jakość produktów i usług Peugeot jest dla Marki priorytetem. Stanowi odpowiedź na oczekiwania Klientów. To właśnie jakość czyni markę Peugeot unikalną. Dzięki technologicznej efektywności, Marka wychodzi naprzeciw współczesnym wyzwaniom. Dwadzieścia wersji z gamy Peugeot znalazło się w ścisłej światowej czołówce pod względem ekonomicznego spalania, w kategoriach silników o tej samej mocy, zarówno wysokoprężnych jak i benzynowych. W 2014 roku Peugeot zdobył pierwsze miejsce w rankingu liderów redukcji emisji dwutlenku węgla, ze średnią 109,5 g CO²/km (przy 115,1 g w 2013 roku).

/image/61/8/peugeot_208gti_1502pc104.12618.jpg

EMOCJE WPISANE W INTUICYJNĄ JAZDĘ

Wiedza i doświadczenie marki Peugeot sprawiają, że każde auto dopasowane jest do wymagań użytkownika, a każda jazda samochodem jest emocjonującym przeżyciem. Ambicją marki Peugeot jest zaoferowanie swoim klientom nowych wrażeń z dynamicznej jazdy, która będzie niezwykłym, angażującym zmysły doświadczeniem. Konkretny efekt tej strategii to wprowadzenie nowej generacji Peugeot  i-Cockpit® - innowacyjnej koncepcji stanowiska kierowcy, docenionej przez naszych Klientów.