PROMOCJE

NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE ZE ŚWIATA PEUGEOT

Najświeższe informacje, najciekawsze wiadomości, najnowsze wydarzenia ze świata Peugeot i nie tylko. Bądź zawsze na bieżąco.

#PRASÓWKAPEUGEOT

prasówka

Bonjour!

Przygotujcie sobie gorącą kawę. #PrasówkaPeugeot już czeka. Oto najświeższe informacje ze świata lwa:

prasówka

Peugeot kontynuuje prace nad samochodami autonomicznymi. Co więcej, ich rozwój jest już na tyle zaawansowany, że latem bieżącego roku w Singapurze rozpoczną się testy prototypów. Jeśli jazdy zakończą się powodzeniem, jest szansa, że autonomiczne pojazdy zagoszczą także na ulicach innych miast.

Zobacz artykuł

prasówka

Nie milkną plotki na temat nowego Peugeot 308. Z fotografii wersji GTi, która ujrzała niedawno światło dzienne wynika, że sportowa odsłona samochodu otrzyma nowy schemat osłony chłodnicy, nowoczesne światła do jazdy dziennej oraz wydłużony zderzak. Już wkrótce okaże się, czy w plotkach było ziarnko prawdy.y?

Zobacz artykuł

prasówka

Nowy SUV Peugeot 3008 przebojem wszedł na europejski rynek. Kierowcy złożyli już ponad 120 tys. zamówień na nowy model. Aby skrócić czas oczekiwania klientów na wymarzony samochód, Peugeot zatrudni 1000 nowych pracowników do fabryki w Sochaux. Ma to zwiększyć produkcję do 1500 egzemplarzy tygodniowo. Niezależnie od czasu oczekiwania gwarantujemy – zdecydowanie warto poczekać!

Zobacz artykuł

Jeśli znaleźliście ciekawe informacje ze świata Peugeot, podzielcie się nimi w komentarzach: https://www.facebook.com/PeugeotPolska/?fref=ts

Życzymy udanego tygodnia! Zespół Peugeot Polska.

NOWY SUV PEUGEOT 3008

Nowy Peugeot 3008 ujawnia swoją siłę i charakter. To SUV łączący solidności i elegancje. Na pokładzie nowego Peugeot 3008 wyruszaj w świat technologii i ciesz się z jazdy.

SUV PEUGEOT 2008

/image/14/4/2008.13144.jpg
/image/15/2/2008-4.13152.jpg

ZOBOWIĄZANIE PEUGEOT

/image/61/6/peugeot_208_2015_612_fr.12616.jpg

DĄŻENIE DO BEZKOMPROMISOWEJ JAKOŚCI

Jakość produktów i usług Peugeot jest dla Marki priorytetem. Stanowi odpowiedź na oczekiwania Klientów. To właśnie jakość czyni markę Peugeot unikalną. Dzięki technologicznej efektywności, Marka wychodzi naprzeciw współczesnym wyzwaniom. Dwadzieścia wersji z gamy Peugeot znalazło się w ścisłej światowej czołówce pod względem ekonomicznego spalania, w kategoriach silników o tej samej mocy, zarówno wysokoprężnych jak i benzynowych. W 2014 roku Peugeot zdobył pierwsze miejsce w rankingu liderów redukcji emisji dwutlenku węgla, ze średnią 109,5 g CO²/km (przy 115,1 g w 2013 roku).

/image/61/8/peugeot_208gti_1502pc104.12618.jpg

EMOCJE WPISANE W INTUICYJNĄ JAZDĘ

Wiedza i doświadczenie marki Peugeot sprawiają, że każde auto dopasowane jest do wymagań użytkownika, a każda jazda samochodem jest emocjonującym przeżyciem. Ambicją marki Peugeot jest zaoferowanie swoim klientom nowych wrażeń z dynamicznej jazdy, która będzie niezwykłym, angażującym zmysły doświadczeniem. Konkretny efekt tej strategii to wprowadzenie nowej generacji Peugeot  i-Cockpit® - innowacyjnej koncepcji stanowiska kierowcy, docenionej przez naszych Klientów.