b2b

PEUGEOT 308 Hatchback

od 67 000 PLN

Wnętrze nowego Peugeot 308 łączy w sobie estetykę i intuicyjne funkcje. Jego funkcjonalny design pomaga osiągnąć optymalne warunki ergonomiczne do czerpania nowych wrażeń z jazdy.

/image/53/4/interior_pur_design.73534.jpg

DESIGN

Wnętrze Peugeot 308 odzwierciedla troskę, z jaką projektowano detale i elementy wykończeniowe, oferując praktyczne i przestronne miejsce dla pasażerów podróżujących z przodu, zredukowaną liczbę przycisków oraz wyrafinowane materiały z najwyższej półki. Całość sprawia wrażenie szlachetnego, estetycznego i wyjątkowo innowacyjnego projektu, który wyróżnia się na tle innych konstrukcji tego typu.

/image/53/5/interior_design_cockpit.73535.jpg

DESIGN KOKPITU

Na pokładzie Peugeot 308 kierowca zajmuje miejsce w samym sercu innowacyjnego, komfortowego kokpitu zwanego Peugeot i-Cockpit. Konstruktorzy stworzyli wyjątkową przestrzeń dla prowadzącego obejmującą małą, poręczną kierownicę, duży ekran dotykowy o przekątnej 9,7 cala oraz zegary umieszczone na linii wzroku kierowcy.

JAKOŚĆ

Każdy element wnętrza jest perfekcyjnie dopasowany do kokpitu: przyciski nie zakłócają harmonii wnętrza, ekran dotykowy jest idealnie zintegrowany z całością, a pokrętło sterowania głośnością dźwięku odzwierciedla jego elitarny charakter. Deska rozdzielcza w pełni pokryta tworzywem piankowym, a także satynowo chromowane i lakierowane na czarno wykończenia odzwierciedlają troskę o każdy szczegół.

PANORAMICZNE OKNO DACHOWE

/image/54/0/interior_toit_pano.73540.jpg

Szklane, panoramiczne okno dachowe zwiększa ilość światła we wnętrzu, a tym samym wpływa korzystnie na samopoczucie kierowcy i pasażerów. Dla zwiększenia komfortu w słoneczne dni Peugeot 308 może zostać wyposażony w innowacyjną drobno perforowaną osłonę*, która filtruje 95% światła zewnętrznego.

* Opcja dostępna od poziomu wyposażenia Active.

/image/54/1/interior_hifi.73541.jpg

SYSTEM HI-FI DENON

W wyniku ścisłej współpracy między firmami Peugeot i Denon na pokładzie modelu 308 został zainstalowany dedykowany system audio Denon Hi-Fi będący prawdziwym osiągnięciem technologicznym. Posiada on osiem głośników, subwoofer i cyfrowy wzmacniacz. Wybór dwóch ustawień dystrybucji dźwięku i pięciu ustawień korektora daje kierowcy i pasażerom mocny, wierny i naturalny dźwięk.

/image/54/2/petit-volant-peugeot-nouvelle-308.73542.jpg

MAŁA KIEROWNICA

Poręczna kierownica zamontowana w Peugeot 308 zachęca kierowcę do wyruszenia w trasę. Jej mała średnica ułatwia prowadzenie i zwiększa przyjemność z jazdy. Od wersji Active kierownica jest wykończona skórą i lakierem fortepianowym.

/image/54/3/combine-peugeot-nouvelle-308.73543.jpg

TABLICA ZEGARÓW

Starannie zaprojektowana tablica zegarów daje poczucie nowoczesności oraz wyjątkowego stylu inspirowanego eleganckim czasomierzem. Po przekręceniu kluczyka w stacyjce precyzyjnie zaprojektowane wskazówki wykonują obrót, tworząc symetryczne łuki, natomiast wzrok przykuwa również podświetlenie wskaźników. Dzięki umieszczeniu zegarów nad kierownicą kierowca nigdy nie musi odrywać wzroku od drogi, by sprawdzić wskazania, co podnosi komfort i bezpieczeństwo jazdy.

WYKOŃCZENIE WNĘTRZA

W zależności od poziomu wykończenia możesz wybrać jedną z siedmiu tapicerek. W zależności od wersji wyposażeniowej dostępne są różne rodzaje tematycznych elementów dekoracyjnych do wyboru: szczotkowane aluminium, połyskująca czerń, satynowy chrom, tapicerka skórzana, alcantara lub obicia materiałowe.