b2b

PEUGEOT 308 Hatchback

od 67 000 PLN

"Prostota jest szczytem wyrafinowania". Peugeot uczynił te słynne słowa Leonarda da Vinci swym motto. Samochód odznacza się szlachetnym designem, nowoczesną technologią i wytworną elegancją, reprezentując całkowicie odnowiony styl.

DESIGN

i

Prosta i zrównoważona kompozycja formy Peugeot 308 podkreśla jego elegancję. Muskularne linie nadwozia cechujące się precyzją wykonania i sportowym wyglądem dodają modelowi 308 wdzięku, ale też oddają jego efektywność. Styl auta oddają również takie elementy jak sportowe reflektory, pokaźne nadkola, wyróżniające się obręcze kół, chromowana osłona chłodnicy i tylny pas w kształcie piramidy.

JAKOŚĆ

/image/53/0/pure-qualite-peugeot-nouvelle-308.73530.jpg

Każdy aspekt, każdą powierzchnię i każdy detal Peugeot 308 zaprojektowano z największą dbałością o szczegóły. Już na wstępnym etapie projektowania styliści zwrócili szczególną uwagę na zachowanie niewielkich odstępów między panelami nadwozia i uzyskanie płynnych konturów. Przednie i tylne oświetlenie oraz wykończenie wnętrza pasują stylem do kierunkowskazów z diodami LED umieszczonych w bocznych lusterkach, co zapewnia równowagę i harmonię między poszczególnymi częściami auta. Z kolei chromowana osłona chłodnicy, a także linia bagażnika jasno ukazują elegancję Peugeot 308.

WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

/image/53/1/comportement-dynamique-peugeot-nouvelle-308.73531.jpg

Peugeot 308 korzysta z doświadczenia marki w zakresie tworzenia układów jezdnych, gwarantując znakomite osiągi. Tworząc to nowe auto, marka sprostała dalszym wyzwaniom, optymalizując komfort i właściwości jezdne w celu osiągnięcia niezrównanej radości z jazdy.

CHARAKTERYSTYCZNE OŚWIETLENIE

i

Peugeot 308 wyróżnia się nowoczesnym i wyrafinowanym układem oświetlenia. Przednie lampy zostały uformowane na kształt kocich oczu. W wersji Allure standardem są stylowe przednie reflektory wykonane w całości w technologii LED. Tylne lampy zostały zaprojektowane tak, aby przypominać trzy pazury LED, co stanowi odniesienie do pierwszych modeli 504 Coupé i Cabriolet.

BAGAŻNIK

/image/53/3/coffre.73533.jpg

Peugeot 308 oferuje jeden z największych bagażników w swoim segmencie. Jego pojemność wynosi 398 dm3 VDA, a dodatkowym atutem są regularne kształty ułatwiające pakowanie.