b2b

PEUGEOT 308 Hatchback

od 67 000 PLN

PEUGEOT 308 Hatchback

Nowy Peugeot 308 korzysta z fachowej wiedzy i doświadczenia marki, by zagwarantować znakomite osiągi na drodze przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

/image/56/3/aribags.73563.jpg

PODUSZKI POWIETRZNE

Peugeot 308 został wyposażony w sześć poduszek powietrznych:

  • 2 przednie poduszki chroniące głowę i klatkę piersiową kierowcy i pasażera w przypadku zderzenia czołowego,
  • 2 boczne poduszki chroniące kierowcę i pasażera w przypadku zderzenia bocznego,
  • 2 kurtyny powietrzne chroniące głowy pasażerów siedzących z przodu i z tyłu auta.
/image/56/4/peugeot-connect-sos-peugeot-nouvelle-308.73564.jpg

PEUGEOT CONNECT SOS

System Peugeot Connect SOS* zapewni Ci bezpieczeństwo w razie wypadku. W przypadku aktywacji poduszek powietrznych lub pirotechnicznych pasów bezpieczeństwa system automatycznie wykonuje połączenie alarmowe. Można je również wykonać manualnie dzięki przyciskowi SOS umiejscowionemu w podsufitce. Pojazd zostaje zlokalizowany i odpowiednie służby ratunkowe wysyłane są natychmiastowo na miejsce zdarzenia.

*Usługa dostępna w następujących państwach: Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Belgia, Luksemburg, Holandia, Portugalia, Szwajcaria, Austria, Polska i Wielka Brytania.

ABS/ESP

/image/56/5/abs.73565.jpg

Od wersji Allure dostępny jest inteligentny układ antypoślizgowy, który pozwala na efektywne ruszenie z miejsca i przyspieszenie na drogach z gorszą przyczepnością (w warunkach oblodzenia, śniegu, deszczu itp.). W takich warunkach układ automatycznie dostosowuje siłę działania, pozwalając na mniejszy lub większy uślizg każdego z przednich kół.