b2b

PEUGEOT 308 SW

od 72 000 PLN

Aerodynamiczny, nowoczesny i niezwykle elegancki Peugeot 308 SW został ostatnio wyróżniony tytułem Samochodu Roku 2014. O przyznaniu tej nagrody właśnie nowemu kombi firmy Peugeot zdecydowała m.in. nowoczesna stylistyka oraz wysoka jakość wykonania.

PONADCZASOWA STYLISTYKA

/image/70/4/peugeot-308sw-ponadczasowa-stylistyka.53704.jpg

Peugeot 308 SW odznacza się odważną, nowoczesną, ale bardzo wytworną stylistyką. Eleganckie linie nadwozia tworzą szykowną, ale i niezwykle dynamiczną sylwetkę, która emanuje naturalną gracją. Duża przestrzeń przeszklona to kolejny element, który podkreśla dynamiczny charakter pojazdu oraz zdradza, co czeka na użytkownika w wygodnym i przyjaznym wnętrzu.

WYSOKA JAKOŚĆ

/image/70/5/peugeot-308sw-wysoka-jakosc.53705.jpg

Peugeot 308 SW został zaprojektowany i zbudowany z niezwykłą dbałością o szczegóły.

Już na etapie projektowym wiele uwagi poświęcono czystości i harmonii form stylistycznych. Podobne motywy stylistyczne widać w projekcie lamp przednich i tylnych, stylizacji wnętrza oraz kierunkowskazów diodowych, które zespolono z lusterkami zewnętrznymi. Taka stylistyczna jednorodność pozwala zachować równowagę i harmonię wszystkich elementów pojazdu. W tym miejscu warto również wspomnieć o chromowanej atrapie chłodnicy oraz liniach pokrywy bagażnika, które wyraźnie podkreślają elegancki charakter Peugeot 308 SW.

 

 

 

WRAŻENIA Z JAZDY

/image/70/6/peugeot-308sw-wrazenia-z-jazdy.53706.jpg

Kompaktowe, sportowe koło kierownicy pozwala natychmiast wyczuć pojazd i ułatwia pewne, dynamiczne prowadzenie. Dzięki znakomitym właściwościom trakcyjnym, skutecznemu wyciszeniu wnętrza oraz licznym systemom wspomagającym kierowcę i poprawiającym bezpieczeństwo jazda Peugeot 308 SW to czysta przyjemność.

OŚWIETLENIE

i

Elegancki przedni grill oraz reflektory idealnie spasowane z sylwetką przedniej części nadwozia to wizytówka Peugeot 308 SW, dzięki której nie sposób pomylić go z innym modelem. Przednie i tylne światła oraz boczne kierunkowskazy wykonano w technologii Full LED, co nadaje sylwetce pojazdu wyjątkowo drapieżny wygląd i podkreśla jego ekskluzywny charakter.

TYLNE ŚWIATŁA

i

Klosze nowoczesnych tylnych lamp w kształcie litery C, które na wzór wersji sedan mocno zachodzą na boki pojazdu, wykonano z 42 opalizujących diod LED. Ponadto po obu stronach znalazło się również miejsce dla trzech dodatkowych diod, które mają za zadanie wzmacniać ostrzgawczy sygnał świetlny podczas hamowania. Łącznie konstrukcja tylnych świateł pojazdu obejmuje 48 punktów świetlnych LED i stanowi wyraźne nawiązanie do stylistyki oświetlenia modeli 508 SW oraz 508 RXH, tym samym wiążąc Peugeot 308 SW z rodziną modeli kombi marki Peugeot.