PPD Gama

PEUGEOT 308 GTi by Peugeot Sport

od 132 900 PLN

DESIGN NADWOZIA

Odkryj model opracowany przez zespół inżynierów PEUGEOT SPORT – 308 GTi by PEUGEOT SPORT, z silnikiem 1.6 e-THP S&S o mocy 270 KM i z mechanizmem różnicowym Torsen®.

BEZKOMPROMISOWY

Masywny przedni zderzak z szerokim wlotem powietrza umożliwia dostarczenie wystarczającej ilości powietrza do układu doładowania. Po obu stronach wlotu umieszczono sekwencyjne kierunkowskazy LED. Wykończono go czerwoną lub chromowaną listwą (zależnie od koloru nadwozia). Dwa usytuowane w zderzaku spojlery to część pakietu aerodynamicznego, który zapewnia doskonałą przyczepność. Poprawiają także własności aerodynamiczne samochodu, obniżając współczynnik oporu powietrza (SCx) do zaledwie 0,69.

RASOWY

308 GTi by PEUGEOT SPORT odznacza się wyjątkowo wyrazistą sylwetką. Trzyma się blisko podłoża dzięki obniżeniu zawieszenia o 11 mm. Wyposażono go w duże, aluminiowe 19-calowe obręcze kół Carbon GTi i wyczynowe opony Michelin Pilot Super Sport.

Już od pierwszej chwili stylistyka nadwozia przykuwa uwagę poszerzonymi progami i nadkolami. Potęgujący wrażenie stabilności, muskularny tylny zderzak zakończono lakierowanym, czarnym dyfuzorem, z dwiema końcówkami układu wydechowego.

PO PROSTU GTi

Peugeot 308 GTi został wyposażony we wszystkie obowiązkowe atrybuty stylistyki GTi: podwójną chromowaną końcówkę rury wydechowej, przednie tarcze hamulcowe o średnicy 380 mm, z czerwonymi, sygnowanymi logo PEUGEOT SPORT 4-tłoczkowymi zaciskami, motyw szachownicy na osłonie chłodnicy, emblematy GTi (na przednich błotnikach i pokrywie bagażnika), poszerzone wloty powietrza dla lepszego chłodzenia silnika oraz wzmagające aerodynamikę spojlery w przednim zderzaku. Pasjonaci sportów motorowych i entuzjaści stylu GTi będą zachwyceni.

COUPE FRANCHE

/image/41/6/peugeot_308gti_1506js063-450x310.84416.jpg
/image/41/7/peugeot_308gti_1506js064-450x310.84417.jpg

W ofercie 308 GTi dostępnych jest sześć różnych kolorów lakieru, w tym nowy ognisty odcień Czerwony Ultimate. Wyjątkowa wersja wykończenie nadwozia to Coupe Franche: Czerwony Ultimate w przedniej części nadwozia łączy się z chirurgiczną precyzją z kolorem Czarny Perla Nera części tylnej. To oryginalne dwubarwne wykończenie powstaje w specjalnym warsztacie lakierniczym. Ekstremalna i zdecydowana wersja celnie odzwierciedla charakter 308 GTi by PEUGEOT SPORT. Niezwykle staranne wykonanie podkreśla precyzję spasowania elementów nadwozia.

FELGI

  • 19-calowa obręcz aluminiowa CARBON GTi

Tarcze hamulcowe i zaciski są doskonale widoczne dzięki potężnym rozmiarom (380mm z przodu) widoczne są zza ekskluzywnych grafitowych, 19-calowych obręczy kół typu Reverse. Każda z nich jest o 2 kg lżejsza od 18-calowych obręczy DIAMANT, dostępnych w wyposażeniu standardowym wersji cywilnych.