PPD+

PEUGEOT 301 Sedan

od 41 900 PLN z VAT *

Solidny i niezawodny sedan Peugeot 301 prezentuje korzyści płynące z technicznego know-how marki, oferując wszechstronne rozwiązania przydatne w codziennej eksploatacji.

5 POWODÓW, ABY WYBRAĆ 301

DESIGN

Model 301 prezentuje unikatowy styl Peugeot. Elegancki design, charakterystyczny kształt nadwozia, harmonijne linie czy chromowane akcentyi łączą nowoczesność, siłę i wyrafinowanie. Emanujący pewnością siebie przód auta, płynny profil i nadwozie mocno osadzone na kołach sprawiają, że auto porusza się po drogach pewnie i z wyjątkową gracją.

/image/74/1/peugeot-301-jakosc-wykonania.73741.jpg

JAKOŚĆ WYKONANIA

Podczas prac mających na celu jak najlepsze zaadaptowanie modelu 301 do warunków drogowych inżynierowie Peugeot dążyli do uzyskania wysokiej wytrzymałości i jakości. Przejawia się to odpowiednio dobranym prześwitem, specjalnie przystosowanym systemem utrzymywania komponentów mających bezpośredni kontakt z otoczeniem oraz zastosowaniem podwójnych uszczelek zapobiegających dostawaniu się do wewnątrz kurzu i pyłu.

/image/74/2/peugeot-301-modulowosc.73742.jpg

MODUŁOWOŚĆ

Oparcia tylnych foteli dzielą się w proporcjach 2/3 - 1/3i i mogą zostać łatwo i intuicyjnie złożone prostym ruchem jednej ręki. Wystarczy skorzystać w tym celu ze specjalnych uchwytów znajdujących się u góry każdej z dwóch części oparcia tylnego siedzenia.

INSTALACJA LPG

/image/74/3/peugeot-301-instalacja-lpg.73743.jpg

Instalacja LPG to nowoczesny, wysoce ekologiczny system zasilania silników spalinowych pozwalający na znaczną redukcję kosztów eksploatacji oraz emisji substancji szkodliwych dla środowiska. Zakupiony przez Państwa samochód zostanie doposażony w nowoczesną instalację LPG firmy BRC, czołowego producenta instalacji LPG na świecie, wykonaną we współpracy z firmą Czakram, wyłącznego przedstawiciela firmy BRC na rynku polskim.

WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

Bogate doświadczenie inżynierów Peugeot w zakresie tworzenia układów jezdnych pozwoliło uzyskać w modelu 301 doskonałe właściwości jezdne, tak typowe dla wszystkich produktów tej marki. Zawieszenie auta doskonale się spisuje zarówno podczas jazdy po krętych drogach, jak i po autostradach. 301 kocha również miasto! Precyzyjne i czułe elektryczne wspomaganie kierownicy ułatwia parkowanie i manewrowanie na miejskich uliczkach.

ZNAJDŹ DEALERA

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.