208 3D ppd

PEUGEOT 208 3D

od 41 700 PLN z VAT *

Zespoły Peugeot pracujące nad modelem 208 podjęły śmiałe wyzwanie polegające na zaoferowaniu podróżującym zupełnie nowych rozwiązań w projektowaniu wnętrza auta. Przy zastosowaniu ergonomii miejsca kierowcy ergonomia w 208 stała się o wiele łatwiejsza.

DESIGN WNĘTRZA

Wnętrze pojazdu charakteryzuje się nowoczesnym designem perfekcyjnie połączonym z wyglądem zewnętrznym. Projekt deski rozdzielczej, intuicyjnej i o lekkim stylu, nawiewy powietrza umieszczone symetrycznie na jej krańcach przypominające swym kształtem oczy kota i eleganckie wykończenia dowodzą precyzji, z jaką stworzony został każdy detal.

Oświetlenie

W centrum zainteresowania projektantów znalazła się szczególnie kwestia oświetlenia przez wzgląd na chęć oddania typowego dla nowych technologii wrażenia jasności. Dano temu wyraz poprzez podświetlenie tablicy przyrządów białymi diodami oraz zastosowanie niebieskiej poświaty podkreślającej panoramiczne okno dachowe.i

 

INTUICYJNA POZYCJA ZA KIEROWNICĄ

i

Pozycja za kierownicą w Peugeot 208 została całkowicie przeprojektowana. Dzięki wykorzystaniu naturalniejszych, prostszych rozwiązań intuicyjna deska rozdzielcza zapewnia większą przyjemność z jazdy, łatwiejsze prowadzenie i wyższą precyzję manewrowania. Dla lepszej kontroli nad samochodem oraz spotęgowania doznań z jazdy  zmniejszono rozmiar kierownicy. Z kolei przeniesienie tablicy przyrządów nad małą kierownicę zapewnia kierowcy wygodniejszy i bardziej intuicyjny dostęp do wskaźników.

EKRAN DOTYKOWY

Wnętrze Peugeot 208 zostało całkowicie przeprojektowane i uproszczone. Na desce rozdzielczej znajduje się multimedialny ekran dotykowyi umieszczony w taki sposób, aby zawsze był na wyciągnięcie ręki. Kierowca ma możliwość korzystania za jego pośrednictwem z wielu funkcji, takich jak: radio, zestaw głośnomówiący Bluetooth®, opcja odtwarzania muzyki z urządzeń zewnętrznych poprzez wejście USB lub AUX. Zdolności komunikacyjne oraz intuicyjna obsługa kreują 208 na wyznacznik naszych czasów oraz wzmacniają bezpośrednią i naturalną relację pomiędzy samochodem i jego kierowcą.

KOMFORT

/image/64/2/peugeot-208-3d-komfort3.71642.jpg

Miękkość zastosowanych materiałów wykończeniowych oraz dyskretne oświetlenie diodowei pozwalają delektować się spokojem i harmonią tego nowoczesnego wnętrza.

KOMPAKTOWY I PRZYJAZNY

/image/62/1/peugeot-208-3d-kompaktowy-i-przyjazny.71621.jpg

Model 208 jest prawdziwie kompaktowym autem. Dzięki zoptymalizowanej architekturze jest dłuższy od swojego poprzednika. Wewnątrz funkcjonalne oparcia i ogólna optymalizacja wnętrza pozwoliły, w porównaniu z poprzednikiem, na zwiększenie przestrzeni na tylnych siedzeniach i uzyskanie dużej przestrzeni bagażowej. Przestrzeń tę można dodatkowo zwiększyć, składając tylne siedzenia jednym ruchem.