*

PEUGEOT 208 3D

od 41 700 PLN z VAT *

Odkryj przyjemność z jazdy w mieście za kierownicą modelu 208 w wersji trzydrzwiowej i zdobądź nowe doświadczenia. Peugeot 208 łączy w sobie najlepsze cechy wszechstronnego hatchbacka z nowoczesną stylizacją nadwozia.

6 POWODÓW, ABY WYBRAĆ

SPORTOWY WDZIĘK

Peugeot 208 doskonale pasuje do rzeczywistości użytkownika. Precyzyjnie zaznaczone linie auta, nowoczesna sylwetka i koci wygląd przedniego pasa podkreślają jego energiczność. Ten elegancki, kompaktowy samochód charakteryzuje się unikatowym, wyrafinowanym i sportowym charakterem.

INTUICYJNA POZYCJA ZA KIEROWNICĄ

i

Pozycja za kierownicą w Peugeot 208 została całkowicie przeprojektowana. Dzięki wykorzystaniu naturalniejszych, prostszych rozwiązań intuicyjna deska rozdzielcza zapewnia większą przyjemność z jazdy, łatwiejsze prowadzenie i wyższą precyzję manewrowania. Dla lepszej kontroli nad samochodem oraz spotęgowania doznań z jazdy zmniejszono rozmiar kierownicy. Z kolei przeniesienie tablicy przyrządów nad małą kierownicę zapewnia kierowcy wygodniejszy i bardziej intuicyjny dostęp do wskaźników.

EKRAN DOTYKOWY

Wnętrze Peugeot 208 zostało całkowicie przeprojektowane i uproszczone. Na desce rozdzielczej znajduje się multimedialny ekran dotykowyi umieszczony w taki sposób, aby zawsze był na wyciągnięcie ręki. Kierowca ma możliwość korzystania za jego pośrednictwem z wielu funkcji, takich jak: radio, zestaw głośnomówiący Bluetooth®, opcja odtwarzania muzyki z urządzeń zewnętrznych poprzez wejście USB lub AUX. Zdolności komunikacyjne oraz intuicyjna obsługa kreują 208 na wyznacznik naszych czasów oraz wzmacniają bezpośrednią i naturalną relację pomiędzy samochodem i jego kierowcą.

 

ASYSTENT PARKOWANIA

i

Asystent parkowaniai wyposażony w najnowocześniejsze czujniki ultradźwiękowe identyfikuje odpowiednie miejsce do zaparkowania i pomaga kierowcy w wykonywaniu manewrów podczas parkowania. Dzięki wizualnym i dźwiękowym ostrzeżeniom informującym kierowcę parkowanie nigdy nie było tak proste i bezpieczne.

/image/60/2/peugeot-208-3d-technologia-e-hdi-stop-start.71602.jpg

TECHNOLOGIA BlueHDi

Silniki Diesla są dostępne z technologią BlueHDi oraz mikrohybrydową technologią Stop & Start. Wyłączanie silnika tuż przed zatrzymaniem się auta i na postoju odbywa się niezwykle szybko, a także bez hałasu i wibracji, przy jednoczesnym zapewnieniu niższego zużycia paliwa i zredukowanej emisji CO2. Po zdjęciu przez kierowcę nogi z pedału hamulca silnik włącza się błyskawicznie oraz równie cicho i bezwibracyjnie.

 

/image/60/3/peugeot-208-3d-nowe-silniki.71603.jpg

NOWE SILNIKI

W Peugeot 208 oferowana jest gama czterech silników wysokoprężnych oraz czterech najnowocześniejszych jednostek benzynowych. Samochód jest dużo lżejszy od poprzednika, dzięki czemu emituje mniej zanieczyszczeń i dwutlenku węgla. Model 208 otrzymał pierwsze silniki z nowej gamy PureTech 1,0 l i 1,2 l oraz konstrukcje THP łączące wysokie osiągi oraz niskie spalaniei. Wydajne układy BlueHDi również zapewniają niższe zużycie paliwa oraz większą przyjemność z jazdy.

ZNAJDŹ DEALERA

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.